Anne With An E Dizisi

Read this awesome post

Anne With An E Dizisi

Netflix platformu üzerinde yer almakta olan Anne With An E isimli dizi Kanada yapımına ait olan bir Netflix dizisidir. Lucy Maud Montgomery isimli yazarın yazmış olduğu Anne Gren of Gren Gables yani Yeşilin Kızı Anne isimli kitabından uyarlanmış olan bir dizi serisidir. 3 sezona ait olan dizi serisi toplamda 27 ölümden oluşuyor. Dizi Netflix platformu üzerinden yayımlanmakta olan bir dizidir. 2017 yılı yapımına ait olan Anne With An E dizisi Netflix platformunda gençlik dizileri arasında yer alıyor. Dizinin yaratıcı koltuğunda ise Moria Walley-Beckett ismi oturuyor. Dizinin başrollerinde ise Amybeth McNulty, Geraldine James ve R.H. Thomson isimleri yer almaktadır. Dizi, 13 yaş ve üzeri izleyiciler için uygun olan bir dizidir. Çıkış yılı 2017 olan dizinin Netflix platformunda her bir bölümüne farklı isim verilmiştir. Dizi oldukça samimi ve oldukça duygusal olan bir yapımdır. Anne With An E isimli dizi Kanada yapımları, kitaplardan uyarlanan diziler, ailece izlenebilecek diziler, gençlik dizileri, dönem dizileri, drama dizileri arasında da yer almakta olan bir dizidir.

Anne With An E Dizisinin Konusu Nedir

Anne With An E dizisindekonu başrol karakteri olmakta olan Anne etrafında geçecektir. Anne ve babasını kaybetmiş olan Anne isimli karakter kimsesiz kalmış olan bir çocuktur. Kimsesiz kalmış olan Anne karakteri bir aile tarafından evlat edinilir. Evlat edinilmiş olan aile ise yaşamış olduğu tatsız olaylar üzerine bir evlilik yapmayan yaşlı bir kadın ve yaşlı kadının erkek kardeşi olmak üzere 2 kişilik bir ailedir. Dizi sevgi dolu, samimi ve çok iyi bir kız olan Anne karakterinin Green Gables kasabasında yeni hayatına alışmaya başlaması üzerine dönecektir. Aynı zamanda yeni hayatına alışmaya çalışan Anne, bütün zorlukların ve önüne çıkan engelleri de nasıl alt edeceği de anlatılanlar arasında yer alıyor.

Anne With An E Dizisi Nereden İzlenebilir

Anne With An E isimli dizi Netflix platformunda yayımlanmakta olan bir dizidir. Platform üzerinden yayımlanmakta olan diziye erişim sağlamak için ise Netflix’e abone olunmuş olması gerekiyor. Netflix platformuna abone olmak için plan seçimi yapılarak kullanıcı adı ve şifre oluşturulması gerekiyor. Tamamlanmış işlemler sonucunda platforma üye olup, platform üzerindeki içeriklere erişim sağlamak oldukça kolay olacaktır. Netflix üzerinden erişimi kolay olan Anne With An E dizisine alternatif olarak birde internet sayfaları üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Bu internet sayfalarına ulaşmak içi ise internet üzerinden netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile arama yapılabilir. Yapılacak olan aramaların üzerine internet sayfalarından da diziye erişim sağlamak oldukça kolay olacaktır.

Bir cevap yazın