Antalya Tekne Kiralama

Read this awesome post

Antalya Tekne Kiralama

Denizin, kumum ve güneşin en güzel örneklerini gösteren bir cennet bahçesini andıran Antalya, mitolojik çağdan günümüze kadar devam eden eşsiz bir yapıya sahiptir. Gizemli ve keşfedilmemiş yerleri, doğa harikaları, olağanüstü özellikleri ve doğal güzellikleri ile tanınan Antalya, büyüleyici bir konumdadır ve her sene milyonlarca yerli yabancı turist çeker. Ayrıca birçok turistik tesisin bulunduğu Antalya, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen bölgesidir. Antalya Tekne Kiralama, şehirde en çok talep gören eğlenceli aktivitelerden biridir. Kişiye özel planlanan bu organizasyonun içeriği, misafirlerin taleplerine kiralama sürelerine göre tasarlanmaktadır. Siz de Antalya tatilinizi mükemmel kılmak istiyor ve bu seçenekten faydalanmayı düşünüyorsanız hizmetinizdeyiz!

Antalya Tekne KiralamaProgramı

Antalya, tüm doğaüstü özellikleri içeren bir yeryüzü cenneti olarak tanımlanır, gezilecek çok yeri vardır, eşsiz tarihi kalıntıları ve doğal güzellikleri vardır. Antalya sadece deniziyle değil, tarihi eserleriyle de dikkat çekiyor. Aspendos, Perge, Myra, Simena, Xanthos, Olympos ve Side gibi antik kentleri mutlaka ziyaret etmelisiniz. Antalya Tekne Kiralama ile yapacağınız tur programına bu yerleri eklemeyi unutmayın. Ayrıca birçok alana dağılmış antik kentler de bulabilirsiniz. Türkiye’nin en önemli mavi yolculuk rotalarından biri olan Antalya, şehir merkezi ve ilçeleri ile sizi büyülü bir dünyaya götürecek, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak. Antalya’da yerel güzelliklere kendi gözlerinizle şahitlik ederek, denizin ulaşabileceği eşsiz güzellikleri yakından takip ederek harika bir tatil geçirebilirsiniz. Bu eşsiz güzellikteki şehirde konaklama yerlerini, turizm ve tarihi görebilir, denizin, kumsalın ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya Tekne KiralamaGüzergâhı

Antik kentleri, müzeleri, plajları, kanyonları, mağaraları, koyları ve yaylaları ile adeta bir cenneti andıran Antalya, deniz turizminden yararlananturistik bir şehrimizdir. Deniz, Antalya’nın vazgeçilmezidir. Aslında milyonlarca turistin ilgisini çeken ilk şey deniz ve tekne turizmidir. Antalya Tekne Kiralama ile birbirinden güzel koylara, plajlara ve eşsiz bölgeleri gezmeyi planlıyorsanız, kendi güzergâhınızı oluşturmak için Antalya’nın tekne kiralama seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Haftalık tekne kiralamalarda gezilecek rotayı, kaptanınızla beraber belirleyebilirsiniz. Bu konuda size birkaç tavsiyede bile bulunacaktır.

Antalya Tekne KiralamaFiyatları ve Rezervasyon

Antalya Tekne Kiralama fiyatları teknenin büyüklüğüne göre değişmekte olup, 2021 yılında saatlik 150 liradan başlamakta ve günlük 20.000 liraya kadar değişmektedir. Lüks teknelerimiz, ekonomik yatlarımız, konforlu ve özel olarak hazırlanmış teknelerimizden size en uygun olanı seçin. Teknede romantik akşam yemeği, öğle yemeği ve özel yemekler için tekne kiralayabilirsiniz. Günlük, saatlik ve haftalık kiralama seçeneklerimiz vardır. Tüm organizasyonlarımız, ihtiyaçlarınızı karşılaması için özenle tasarlanmıştır. Güncel fiyatlar için bizi aramanız yeterlidir.

Daha fazlası için https://renklitatil.com/antalya-tekne-kiralama/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın