Experphe Farkıyla Plakalı Eşanjör

Eşanjör, iki akışkan madde arasında ısı transferi oluşmasını sağlayan özel tasarım araçtır. Her iki akışkan arasında ısı transferi sağlarken, en önemli özelliği maddelerin bir birine karışmamasını sağlamaktır. Eşanjörlerin yapım özellikleri arasında bulunan plaka hem akışkan yüzeylerin ayrılmasını hem de ısı transferini sağlamaktadır. İstanbul fabrikası merkez olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde ofisleri bulunmaktadır. Kalite, güven ve teknoloji bileşkesinden yüksek verimli eşanjör çıkmaktadır.

 Plakalı Eşanjör Özellikleri

 Akışkan maddeler arasında ısı transferi sağlayan plakalı eşanjör, ısı yönetimi konusunda önemli görevler üstlenmektedir. Isı transferi, iki yönlü çalışabilmektedir. Isıtma ya da soğutma sistemi olarak eş zamanlı da çalışabilmektedir. Plakalı eşanjör, borulu eşanjör ve lehimli eşanjör olarak bilinen türleri bulunmaktadır.

 Eşanjör kullanım alanları sayılamayacak kadar çoktur. Endüstri alanında iklimlendirmeden, petrokimyaya, gıda sektöründen, gemi inşaya kadar sayısız alandan yüksek verimle kullanılmaktadır. Plakalı eşanjör kullanım alanları ısıtma, soğutma ya da denge korumada güvenle kullanılmaktadır. Endüstri alanında geniş kullanım alanınsa sahip olan eşanjör, günlük yaşamda da vazgeçilmez ürünlerdendir. Exsperphe.com adresinden iletişim kurarak eşanjör hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz. Eşanjör ve yedek parçaları üretimleri arasında bulunan firma yılların kalite ve güvenine sahip olarak çalışmaktadır. Dünya pazarında güvenle varlık sürdüren experphe.com sizler için açık bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz yerden giriş yaparak ürünler ve yedek parçalar satın alabilirsiniz.

 Exper Phe Plakalı Eşanjör

 Plakalı eşanjörler, geliştirilebilir ürünler olarak teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak üretilmektedir. Günün her saatinde bulunduğunuz yerden firma ile iletişim kurabilir, sipariş verebilirsiniz. Plakalı eşanjör adından mutlaka haberdarsınızdır. Exper phe üretim teknolojisini kalite ve güvene dayalı sürdürmektedir. İş ahlakı ve sorumluluk bilinciyle sektörde kırk yıldan bu güne faaliyetlerine devam etmektedir. Aile şirketi olarak kurulmuş olup, profesyonel iş ahlakıyla üretimlerine devam etmektedir. İstanbul Beylik düzünde bulanan fabrikasında yüksek kalite üretimler yaparak dünya pazarlarına sunmaktadır.

 Pek çok yerde ofisi bulunan firma lojistik destekleriyle de ürünlerini müşterilerinin ayağına ulaştırmaktadır. Deneyimli personeli, kusursuz mühendislik çalışmalarıyla sektördeki eşanjör açığına destek olmaktadır. 7/24 internetten erişim sağlayıp ürünlerden ve yedek parçalarından seçim yapabilirsiniz. Seçimlerinizi sipariş verebilir güvenle adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın