Kilitli Poşet Üretimi

Read this awesome post

Poşet ambalaj her türetim tesisti ve alışveriş dünyası için çok önemlidir. Kilitli poşet ürünleride ambalajlama ve saklama poşetleri olarak sıkça kullanılmaktadır. Gıda ambalajı, ufak hacimli ürün depolama ve gönderiler için ideal bir kullanım sağlar. Kilitli poşetler daha çok eskiden buzdolabı poşeti olarak da bilinmekteydi. Şimdilerde ise Otomotiv sanayisinden, üretim sanayine, bakliyat gruplarından elektroniğe kadar bir çok ürün grubu için kullanılır. 

Kilitli Poşet Modelleri Nelerdir?

Klasik standart kilitli poşet dışında fermuarlı poşetler, şeffaf baskılı poşet çeşitleri, çıtçıtlı poşet, pıtpıtlı poşet modelleride vardır. Kilitli torba sayesinde hava almaması gereken tüm ürünler en ideal şekilde taşınır. Depolama amacı içinde fabrikalardaki ürünler için ideal bir kullanım sağlar. Gıda başta olmak üzere bir çok sektör ve endüstri için gereklidir. Mini boy, ufak boy, orta boy, ve büyük baylarda imalatı yapılır. 

Kilitli poşet modellerinde eğer baskı istemiyorsanız hemen hazır poşet alımı yapabilirsiniz. İnternet üzerinden adetli veya koli şeklinde satışlar yapılmaktadır. Bu poşetler genelde şeffaf olup üzerinden baskı veya herhangi bir metin yazı bulunmaz. 

Kilitli Poşet İmalatı Yaptırmak

Baskısız poşet yerine baskılı kilitli poşet tercihide yapabilirsiniz. Kilitli poşet üreticileri poşet ebatları her ne olursa olsun imalat yapar. Poşetin tek yüzüne yada ikin yönlü baskıda yapılabilir. Bu poşetlerin imalatında kalitede değişebilir. 1.kalite poşet hammaddesi kullanılabileceği gibi 2.kalite üründe tercih edilir. Perfore içinde poşet üzerinde uygulama isteyebilirsiniz. Perfore kilitli poşet ürünleri için sık kullanılan bir yöntemdir. 

Az adetli veya az kiloda alımlarda fiyatlar genelde birimde yüksek olarak karşınıza çıkar. Toptan alımlarda imalat yaptırmak ise fiyat olarak çok daha uzun ve ekonomiktir. Eğer kullanımınız çok yüksekse az miktar sipariş yerine baskılı olarak yaptırıp yüksek kiloda sipariş vermelisiniz. 

Kilitli Poşet İmalat Süresi

İmalat sürecini ve teslimat süresini belirleyen etkenler vardır. Kilitli poşet için renkli bir baskımı tercih edeceksiniz, standart boy yerine özel ebat mı çalışacaksınız bunun üretici tarafından bilinmesi gerekir. Ortalama olarak bilgi verirsek imalat süreci bitip poşetlerin adresinize teslimi 15 günü bulabilmektedir. 

Bir yanıt yazın