Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

En İyi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyesi

Profesyonel saç kurutma makineleri alanında hizmet veren diğer saç kurutma makinelerinden çok çok daha üst düzeyde yer almaktadır fakat herkes kullanabiliyor mu derseniz hayır profesyonel anlamda her kullanıcı bu işi yapamıyor.
Hazırladığımız yazıda size profesyonel olarak saç şekillendirmek ve hızlı saç kurutma amacıyla kullanılan en iyi saç kurutma makinelerinden bahsederken içerikleri hakkında da bilgi vereceğiz.
En iyi saç kurutma makinesi hangisidir sorusunu detaylı şekilde açıklayacak ve saç kurutma makinesi tavsiyeleri ile sizlere rehber olmaya çalışacağız.

saç kurutma makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Öneriler

Saç kurutma makinesi tercihinde yardımcı olacak daha güvenilir  bilgiler vermeyi amaçladığımız bu yazıda her insanın sabrı ve uzun süreli vaktinin de olmayacağını düşünerek tavsiyelere başlayıp doğrudan pişman olmayacakları profesyonel saç kurutma makinesi önerileri yapmak istedik.
Bu listede yer alan ürünler görüşler ve geri dönülere bakıldığı zaman memnuniyet oranı yüksek markalar arasından seçilmiştir ve fiyat fayda dengesi gözetilerek hazırlanmıştır. İyi bir saç kurutma makinesi almak isteyen, bununla beraber  saç şekillendirmek isteyen veya hepsinden ayrı sadece hızlı saç kurutmak isteyenler için pişman olmadan alacakları marka modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi 3 Saç Kurutma Makinesi Modelleri

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (299TL)

    Turbobella 2700 Watt ile piyasadaki en güçlü denilebilecek saç kurutma makinesi olduğundan hem de yerli üretim olması sebebiyle fiyat olarak en ekonomik profesyonel saç kurutma makinesi olduğu için listemizin en başında bulunuyor. Ayrıca aranan bir özellik olan ionizer özellikli olması da rakiplerine göre bir adım önde durmayı başarıyor. Turbobella yalnızca satış esnasında değil satış sonrası olası durumlarda da destek amaçlı %100 müşteri memnuniyeti sağladığından tercih listesinde ilk sıraya yazılması gereken saç kurutma makinesi olmayı hak ediniyor.

  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Dyson Supersonic üretim yeri Amerika olan bir markadır. Ürün incelenmesi yapıldığı zaman karşılaştığımız  saptan motorlu tasarımı ile ezber bozan bir marka haline geliyor.  Diğer saç kurutma makinelerinin arasından  tüm bu üstün özellikleriyle sıyrılıyor. İncelenip araştırıldığında her yönüyle yüksek kaliteli materyalden üretilen bu teknoloji harikası cihazın her bütçeye uymadığı için tek can sıkan ve üzen yönü 3 bin lira civarındaki fiyatı.

  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    Kuaförler arasında tercihi hep zirvede tutan İtalyan markalarıdır. Üretimi uzun yıllar öncesine dayanan hala devam eden ve profesyonel saç kurutma makineleri üreten Parlux de hala bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ediyor. Kalitesi ve uzun yıllar kullanım sağlayan ömrü ile  bu cihazlar son yıllarda euro kurundaki yükseliş nedeniyle 1000 liranın üzerinde satılıyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

En İyi Saç Kurutma Makineleri Nasıl Seçilir?

Profesyonel saç kurutma makineleri her türden malın satıldığı genel sanal mağazalarda ve teknoloji sitelerinde maalesef bulunmuyor. Bu ürünler sadece kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların sitelerinde bulunuyor.
Piyasa da profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel saç kurutma makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal bir çok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel saç kurutma makinesi gibi satılmaya çalışılabiliyor. Eğer profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ne kadar?

saç kurutma makinesi fiyatları

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, ürün satın alırken bir derecede rehberlik yapabiliyor. Mesela piyasada 250 liranın altında profesyonel bir saç kurutma makinesi bulmak mümkün değil. Bu fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru bir tavır olur.
Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan saç kurutma makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa sahip diyemeyiz. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi rakamlara satabiliyor.
Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden çok daha uygun fiyata satılmakta. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı saç kurutma makinesi tercihinde her zaman geçerli olmuyor.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Markaları Hangileridir?

Eğer amacınız sadece saç kurutmak ise ve çabuk kuruyan saçlarınız mevcut ise basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilir. Basit saç kurutucuları fiyat olarak oldukça avantajlıdır.
Eğer kısa saçlıysanız, saçlarınız kolay kuruyorsa sizin için en ideali ucuz bir saç kurutma makinesi almaktır.
Ancak zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel saç kurutma makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer profesyonel saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

En İyi Saç Kurutma Makineleri Kaç Watt Güçtedir?

En iyi fön makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Piyasada satılan en güçlü saç kurutma makinesi 2700 watt gücündeki Turbobella ion9000’dir.
Bir çok makine üzerinde yazan 3000-4000-5000 gibi rakamlar kullanıcıları yanıltmak amacıyla yazılmaktadır. Bu ürünler model numaralarını sanki watt gücü gibi göstererek tüketicilerin gözlerini boyamaya çalışırlar.
En iyi saç kurutma makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Kuaför saç kurutma makineleri kuaför toptancılarında satılan kuaförlerin kullanımı için üretilmiş profesyonel saç kurutma makineleridir.
Amatör saç kurutucular makine belli bir ısıya ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırlar. Kuaför saç kurutma makineleri ise saatlerce çalışmak ve saç kurutma çekmek için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların saç kurutma makinelerini asla göremezsiniz. Çünkü kuaförler profesyonel ürünleri tercih ederler. Bu makalede de size muhtemelen daha önce duymadığınız kuaför tipi saç kurutma makinesi markalarından da bahsettik.

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Yorumları

Saç kurutma makinesi hakkında yorum yapan pek çok kişi aslında birden çok makine kullanmadığı için sadece kendi kısıtlı deneyimine göre yorum yapmaktadır.
Çevreden edinilen yorumların çok da geçerli olmadığını dikkate almak gerekiyor. Çünkü sadece bir kaç marka kullanmış kullanıcıların yorumları aslında çok doğru olmayabiliyor.
Bu nedenle yazımızda size sektörde önde gelen markalardan da bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi saç kurutma makinesine ulaşabilmeniz için yardımcı olmaya çalıştık.

Bir yanıt yazın