Taksi Hizmetleri

Read this awesome post

Korsan Taksi Hizmetleri

Toplu taşıma tek başına yolcuların artan ihtiyaçlarını karşılayamaz. Bu noktada korsan taksi hizmeti yolcuları kurtaracaktır. Hızla artan bu talep karşısında korsan taksi hizmetleri. Ucuzluk, sürücü kalitesi, esneklik ve hizmet odaklılık gibi avantajları olan sarı ticari taksiye göre tercih edilmektedir.

Bu hizmet sayesinde ülkenin her bölgesinde olduğu gibi Silivri’de de yolcular mesafe gözetmeksizin gidecekleri yere götürülecek. Silivri Korsan Taksi Hizmetini kullanmak istiyorsanız, taksi talep etmek için web sitesi üzerinden giriş yapmanız gerekir.

Korsan Taksiye Binmek Avantajlı Mı?

Yolculara korsan taksi kullanmanın önemli avantajları vardır. Bunlardan en dikkat çekeni korsan taksi hizmetlerinin sarı ticari taksi hizmetlerinden daha ucuz olmasıdır. Kilometre ödenekleri sarı ticari taksi ücretlerinden daha ucuz olduğu için tercih edilmektedir.

Ayrıca Silivri korsan taksi Şoförlerinin eğitim seviyesi genellikle sarı profesyonel taksicilerin eğitim seviyesinden daha yüksektir. Bu nedenle yolcularımıza daha kibar, kibar ve hizmet odaklı davranışlar gösterir

Avantajlarına genel olarak bakılırsa;

• Daha uygun fiyatlıdır

• Eğitim seviyeleri daha yüksektir

• Müşteriye karşı daha kibardır

• Hizmet odaklıdır

Sarı Taksilere Göre Şoförler Daha Kibardır

Bazı açılardan müşteri taleplerine sarı profesyonel taksilere göre daha çözüm odaklı hizmet veriyorlar Örneğin. Sigara içmek isteyen, kısa mesafe seyahat etmek isteyen yolculara olumsuz davranamayan, bavul getiremeyen yolcuların bu talebini geri çevirmiyorlar. Eşyaları olan müşterilerden ek ücret talep edilemez.

Korsan Taksi Kullanmak Uygun Mudur?

Güvenlidir. Korsan taksiler de bazı istasyonlarda kayıt yaptırarak çalışmaktadır. Bu nedenle bir yerden bir yere seyahat eden taksilerin uyması gereken bir kural vardır. Bu kurallara uymayan sürücüler ihbar edilirse cezai işlem görecek.

Korsan Taksi Yasal Mı?

Piyasada korsan taksilerin yasallaştırılması için talep olmasına rağmen bu alanda henüz bir gelişme yok ve Silivri korsan taksiler yasallaştırılmadı. Ancak kullanılan aracın korsan taksi olduğunu kanıtlamak çok zor hatta imkânsız olduğu için kolay kolay para cezasıyla karşılaşmak mümkün değil.

Son yıllarda korsan taksi hizmetleri pek çok kişi tarafından ilgi görmeye başlamıştır. Herhangi bir taksi durağına veya seyahat acentesine bağlı olmayan kişiler tarafından sağlanan bu tür taksi hizmeti, ulaşım hizmeti alacak kişilerin ilk tercihidir. Günümüzde korsan taksilerin popülaritesi, gerek ulaşım hizmetlerinin uygun fiyata verilmesi gerekse ulaşım desteğinin son derece konforlu bir şekilde verilmesi ile artmıştır

Bir cevap yazın