Vajina Beyazlatma

Vulva adı verilen dış genital alanda zamanla bazı nedenlere bağlı olarak kalıcı bir şekilde rengi koyulaşabilir ve kötü bir görüntü oluşabilir, ve bu görüntü sizi rahatsız edebilir. Vulvanın kararması genellikle doğum kontrol haplarına, gebeliğe ve yaş ilerlemesine bağlı olarak kararmalar meydana çıkar, sadece bu etkenler değil diğer etkenler de vulvanın kararmasına neden olabilir. Fakat gelişen teknolojiyle beraber ameliyatsız ve kolay bir şekilde çok kısa sürede vajinal beyazlatma mümkün. Jinekologlar tarafından yapılan vajinal beyazlatma işlemi dış genital bölgesi kararan her kadının günümüzde yaptırdığı işlemdir.

 Bu işlemi hemen hemen her hastanede rahatlıkla yaptırabilirsiniz, vajinal beyazlatma ameliyatsız olduğu için ve lazer ile yapıldığından dolayı oldukça pratik ve rahattır. Bu işlemden sonra kesinlikle hastanede kalmanıza gerek yoktur, evinize dönebilir ve günlük işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Beyaz tenlilere göre esmer tenlilerde kararma çok daha fazla belli olmaktadır. Bu makalede vajinal beyazlatma hakkında detayları okuyacak ve aklınıza takılan sorulara cevap bulacaksınız. İşte diğer detaylar.

 Vajina Beyazlatıcı Kremler Ve Losyonlar Hakkında

 Günümüzde vajina beyazlatmak için bir çok ürün piyasaya sürülmüştür. Bunların başında vajina beyazlatıcı kremler ya da losyonlar gelmektedir. Bu krem ve losyonlar kalıcı bir çözüm olmamakla beraber cildi soyduğu için deriye zarar verip, tahriş edebilir. Bu nedenle bu tarz vajina beyazlatıcı kremler ya da losyonlar kullanmak doğru değildir. Bunun yerine kalıcı bir çözüm olarak lazeri tercih edebilir ve bir ömür boyu bu sorundan kurtulabilirsiniz. Bu işlem yaklaşık olarak 20 veya 25 dakika arası sürmektedir. Dikişsiz, ağrısız ve acısızdır.

 Vajina Beyazlatma Fiyatları

 Bu işlemi yaptıracağınız ile, hastaneye ve doktora göre fiyatı değişmektedir. Bu gibi bazı etkenler işlemin fiyatını belirler. Bu işlem büyükşehirlerde daha yüksek fiyatlı iken daha küçük şehirlerde ise daha uygun fiyatlıdır. Bu işlem hastanelerde seans seans yapılır. Kararmaya göre seans uzayabilir ya da kısalabilir. Yaklaşık olarak beş ya da altı seansta işlem tamamen bitmektedir. Her hastane yaptırmamalısınız ve gitmeden önce mutlaka doktoru, hastane çalışanlarını ve hastaneyi iyice araştırmalısınız.

Bir yanıt yazın