Yağmur Gibi Para Yağdıran Dua Hemen Para Getiren Dua

2 Tem

Bugün Parayı yağmur gibi yağdıran dua Parayı hemen yağdıran dua Bu duanın neden para karşılığında kullanıldığı hakkında bilgi vereceğiz. Cebinizi parayla dolduran dua Bunu şöyle açıklayabiliriz. Hepimizin bir hayali vardır ve bu hayalleri gerçekleştirmek için paraya ihtiyacımız vardır. Aslında dua, istek ve arzu duası olarak da okunabilir. Hayalimizdeki parayı bulmak için çalışırız ve bu çabalarımızın sonucunda belki de hayalimizdeki arabayı alırız. Belki de borçlanarak arabayı alırız. Borçsuz ve zahmetsiz bir şekilde araba almak istiyorsanız bu duayı okumanız tavsiye edilir. Ancak kesinlikle bu duayı denemeyin. İçinizden hissederek okuyun. Eğer duayı sadece denemek için okuyorsanız duanız kabul olmaz. Ayrıca bu duayı okuyan kişilerin ummadıkları bir zamanda ummadıkları bir servete kavuşacakları da söylenmektedir. Mutlaka imanla okumalısınız. “Bismillahirrahmanirrahim. Şehidallahü ennehu lâ ilâhe illa huve vel melâiketü ve ülul ilmi kaimen bil kıst, lâ ilâhe illa huvel azizül hakim. Anlamı şöyledir: “Allah, melekler ve ilim sahipleri ve adalet sahipleri, kendisinden başka ilah olmadığına şahitlik ettiler. O’ndan başka ilah yoktur. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.”
“Allah katında din İslam’dır. Fakat kendilerine kitap verilenler, kendilerine ilim geldikten sonra, kendi aralarındaki açgözlülük yüzünden ayrılığa düştüler. Ve kim Allah’ın ayetlerini inkar ederse, Allah hesabı çabuk görür.” Bu duaya ayrıca Zenginlik Duası da denir. Her gün 15 kez okunması gereken bir duadır. İstediğiniz miktarda parayı alana kadar her gün 15 kez okunmalıdır.

Gün İçinde Para Getirmek İçin Dua

Gün içinde para getiren dua Allah’a en samimi şekilde dua etmeli, rızkı verenin yalnızca Allah olduğunu bilerek, Rabbimiz’den hayırlı ve bol kazanç istemeliyiz. Müslümanlar her zaman akıllı olmalı ve ekonomik alanda doğru planlar yaparak hareket etmelidirler. Müslümanlar ekonomik yönden güçlü olurlarsa bu bizi hem ayakta tutacak hem de dinimizin yayılmasında ve bazı şeylerin uygulanmasında örnek alınacaktır. Geçimimizi sağlamak için yaptığımız ekonomik faaliyetlerde doğru kararlar almalı ve elimizi güçlü tutmalıyız. “Ya Acibessaneyiı felâ tenıkul elsünü bikülli elâihi ve senâihi ve yagıyasî inde küllî kürbetin ve mucîbî inde külli davetin ve meazî inde külli hırın ve recaî hine tengatiû hîletî” Anlamı şöyledir: “Ey sanatları muhteşem, nimetleri dillerle sayılamaz, iyilikleri dillerle övülemez. Ya Acip. Ey her sıkıntıda yardımcım, her duamda kabul edenim, her zor zamanda sığınağım. “Ey imkânlarım tükendiğinde ümidim. Ey Gıyas’ım.” Allah’ın isimlerinden biriyle anılan bu dua, okuyabileceğiniz en güzel dualardan biridir. Din alimleri tarafından 41 defa okunması tavsiye edilmektedir. Ancak dilediğiniz kadar da okuyabilirsiniz, karar sizin.

Parayı Yağmur Gibi Yağdıran Dua

Para yağmuruna dönüşen duaAllah’a yönelip O’nun hazinelerinden faydalanma arzumuzu ifade eder. Bu dua ile insanlar kazanacakları parayı hayırlı işlerde kullanacaklarını Rablerine bildirmeli ve bu yönde niyet etmelidirler. Ayrıca Allah’ın sonsuz nimetlerini hatırlamak ve nankörlük etmemek de önemlidir çünkü bize verdiği nimetleri geri alabileceğini hatırlatır. Allah, aklımızdan ve kalbimizden geçen her niyeti çok iyi bilir. Bu nedenle dua ettiğimizde Rabbimiz de niyetimizi bilir. Bu bilinçle Allah’a dua etmeli ve güzel kazançlar elde etmeyi dilemeliyiz.

Para Yağmuru Yapan Esma

Allah’a isimlerini zikrederek yaptığınız dua, Rabbinizin rızasını kazanmanız için bir araçtır. Rabbimiz, kalbimizin işlerini düzene koymamıza izin verir. Düzensiz işlerimizi düzene koyar. Para yağdıran Esma Allah’ın ismini zikrederek O’ndan istemenin mutluluğunu yaşamalı, her güne Rabbimizin ismini anarak başlamalıyız.